ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

برخی از مردان در کمال ناباوری و تعجب با زنان خود مانند خودروهایشان رفتار می کنند و تصمیم می گیرند که هر چند سال یک بار همسر جدیدی اختیار کنند. این رویه ناخوشایند و غیرانسانی در دنیای هالیوود نمود بیشتری دارد، جایی که در آن سلبریتی های مرد گزینه های زیادی برای ازدواج دارند و همواره پس از چند سال زندگی با یک زن او را به خاطر یک زن جوان تر و زیباتر رها می کنند. ستارگان مرد هالیوود همواره به تغییر ذائقه مشهور بوده اند و این موضوع را در زندگی شخصی خود نیز به خوبی نشان داده اند. نمونه های چنین اتفاقی در دنیای پر زرق و برق هالیوود کم نیست اما در ادامه این مطلب شما را با برخی از جنجالی ترین و مشهورترین این رویه آشنا خواهیم کرد.

فیلم ترسناک یکی از ژانرهایی است که به شدت بیننده را درگیر خود می کند و تماشای آن می تواند به یک کابوس وحشتناک تبدیل شود. عموماً داشتن دوست زندگی را شیرین تر و لذتبخش تر می کند. زمانی که دوستان در کنار شما باشند بیشتر خواهید خندید، بیشتر نیشتان باز خواهد شد و در نهایت باعث می شود از دست حالت افسردگی و ناخوشایندی که ممکن است هفته ها به آن دچار بوده اید خلاص شوید.

دواین داگلاس جانسون (Dwayne Douglas Johnson) در هفتم ماه می سال ۱۹۷۲ در شهر هیوارد در ایالت کالیفرنیا به دنیا آمد. او فرزند آتا مایویا و وید داگلاس بولز مشهور به راکی جانسون، یکی از قهرمانان کشتی حرفه‌ای در دهه‌ی هفتاد و هشتاد میلادی است. پدر بزرگ مادری دواین نیز همچون پدر وی، کشتی‌گیر حرفه‌ای با نام پیتر مایویا بود که در سال ۱۹۸۲، در سن ۴۷ سالگی در اثر سرطان درگذشت. دواین از طرف پدری، ریشه‌ای کانادایی دارد و از سمت مادری نیز اصالت وی به جزایر پُلی‌نز در نزدیکی هاوایی برمی‌گردد.

در طی شایعه‌ای عنوان شده که در صورت جدا شدن بن افلک از پروژه تولید فیلم اختصاصی بتمن، جیک جیلنهال به‌عنوان جایگزین برای ایفای این نقش در نظر گرفته شده است.

وقتی که شما یک فیلم ترسناک را تماشا می کنید، بعد از تماشای فیلم احساس غریبی دارید، اینطور نیست؟ بعد از تماشای یک فیلم ترسناک همان احساس بعد از تماشای یک فیلم کمدی و یا درام را نخواهید داشت.

وب سایت همشهری شش و هفت: شاید اگر عكس‌ها و فیلم‌هایش منتشر نمی‌شد كمتر كسی باور می‌كرد با گذشت نزدیك به دو دهه از آغاز قرن 21هنوز هم در جایی مثل آمریكا در حمایت و دفاع از نژاد‌پرستی تظاهراتی شكل بگیرد. درست است كه مقوله منفور و نژادپرستی در سراسر دنیا هنوز به‌طور كامل ریشه كن نشده و هر از چند گاهی خبرهای تلخی در مورد رفتارهای ضد‌اجتماعی عده‌ای كه دست به رفتارهای نژادپرستانه زده‌اند شنیده می‌شود‌ اما باور اینكه عده‌ای در حمایت این تفكر ضد‌انسانی دست به تظاهرات بزنند بسیار هشدار‌ دهنده و البته غم‌انگیز است.

تا حالا به صورت کسی مشت زده اید؟ شاید شروع کردن این مقاله با چنین جمله ای کمی «باشگاه مبارزه» ای به نظر برسد اما برای قلمرویی که می خواهیم در ادامه در آن سیر کنیم شروع درست و بجایی خواهد بود. آیا تابحال حس کرده اید که مشت زده به صورت فردی دیگر چقدر می تواند اعصاب شما را آرام کند؟ منظور این نیست که به صورت اتفاقی و بدون انتخاب قبلی به صورت کسی مشت بکوبید بلکه منظور کسی است که به نحوی در حق شما بدی کرده است.

بازیگر زنی که از همسر خود بیست سال کوچکتر است

خانم لادن مستوفی متولد سال ۵۱ در تنکابن به دنیا آمده و همسرش جناب آقای شهرام اسدی قراگوز متولد سال ۳۲ در سلماس زاده شده . این دو زوج هنرمند که هردوی آنها در کارهای هنری فعالیت دارند ، در کنار یکدیگر احساس خوشبختی می کنند و هر دویشان مکمل یکدیگر هستند .