ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

پس از تأسیس کمپانی جدید Energy Solar نیسان درصدد فروش پانل‌های خورشیدی و باتری‌های ذخیره‌ای خانگی به خانوارهای بریتانیایی است.

در آینده‌ای نه‌چندان دور، حتی 4K نیز برای ایده‌های جدید ویدیویی در دنیای فناوری کافی نخواهد بود.ما به نقطه‌ای رسیده‌ایم که تقریبا هر تلویزیون جدیدی وضوح تصویر اولترا اچ‌دی 4K دارد. رسانه‌های ارزان‌قیمت خروجی 4K دارند و فیلم‌ها و بیشتر بازی‌ها نیز قابلیت 4K دارند. به‌جز استریم اصلی، 4K به‌منزله‌ی جریان اصلی پخش محتوا در دنیای امروز است.

همین چند روز پیش ۱۱ سال از معرفی آیفون گذشت. دقیقا ۱۱ سال پیش استیو جابز محصولی را نشان داد که دنیا را متحول کرد. در آن سال با  آینده‌ی گوشی هوشمند مواجه شدیم. یک تلفن همراه با صفحه نمایشی لمسی و بدون هیچ صفحه کلید فیزیکی. دنیای گوشی‌ها از آن سال تا به امروز آنقدر تغییر داد. صحبت‌ کردن درباره‌ی تمام این تغییرات حداقل چند ساعتی طول می‌کشد. اما به جرات می‌توانیم بگوییم که این تغییرات را مدیون آیفون هستیم. آیفون آنقدر خوب عملکرد و انقلابی بود که بسیاری از شرکت‌های بزرگ سازنده گوشی در دنیا را به دردسر انداخت.

با رشد روزافزون فناوری واقعیت افزوده، دنیای تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی به‌زودی دستخوش تحولاتی اساسی می‌شود.شکی وجود ندارد که واقعیت افزوده تحول بزرگ بعدی دنیای فناوری محسوب می‌شود و تمرکز اکثر شرکت‌های فعال در این عرصه بر توسعه‌ی این فناوری قرار گرفته است. امروزه، به‌صورت مداوم شاهد انتشار اپلیکیشن‌ها و ابزارهای جدید واقعیت افزوده‌ی هستیم و آنچه یک زمان رؤیایی آینده‌نگرانه محسوب می‌شد، اکنون در حال تبدیل شدن به واقعیت است.